Automatyka do bram » Napędy dwuskrzydłowe

 

Siłowniki firmy FAAC

NICE

 

Napęd elektromechaniczny do użytku przydomowego i półprzemysłowego do bram skrzydłowych o długości skrzydła do 3 m (415) i 4 m (415 L).  

Karta katalogowa

 

 

 

   

 

Siłowniki firmy BFT

 

BFT

Siłowniki hydrauliczne to propozycja BFT, skierowana do posiadaczy dużych, ciężkich i intensywnie użytkowanych bram skrzydłowych. Są to rozwiązania niezawodne i sprawdzające się w każdych warunkach. Firma BFT jako pierwsza na rynku prezentuje także siłowniki hydrauliczne wyposażone w silnik 24V z funkcją wykrywania przeszkód i dokładną regulacją położeń krańcowych. Skorzystaj z diagramu poniżej, aby dobrać właściwe dla Twoich potrzeb rozwiązanie.

Tabela doboru siłownika hydraulicznego do bramy skrzydłowej

 

 

Siłowniki firmy CAME

 

BFT

AMICO 230V

Siłowniki do bram skrzydłowych o długości jednego skrzydła do 2,2 m.

 

 

 

Siłowniki firmy NICE

 

BFT

Wingo

Grupa nowoczesnych, funkcjonalnych napędów do bram dwuskrzydłowych, na którą składają się 4 modele: Wingo, WingoL, Wingo5000 i Wingo24V. Wszystkie posiadają w zestawie centralę sterującą, radioodbiornik i dwukanałowe piloty.
W przypadku metalowych słupków dostępne są dwie wersje siłowników do bram o ciężarze do 200 kg – Nice Wingo (do bram o długości skrzydła do 1,8 m) oraz Nice Wingo L (bramy ze skrzydłem o długości do 3 m). Dostępny jest także model Wingo5000 z wydłużonym korpusem do bram o długości skrzydła do 3,5m i ciężarze do 200kg, z możliwością montażu na szerokich słupkach.